Fellne 16" me goma për bmw

Shitet nga: dritoni 22 Tet 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225-55 M+S Pirelli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim