Fellne 17"

Shitet nga: Fikret 23 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 17 coll per bmw 3she dhe 5 . jan pa goma.ne gjenjde shum te mir dhe jo te shtrembruara dhe as te demtuara.shum pak te perdorura.jan te importuara nga zvicrra.Qmim i negociushem.
Kontakt 044 268 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim