Fellne 17

Shitet nga: enis 18 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 per seat leon.golf4 pasatt etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim