Fellne 17

Shitet nga: Enis 10 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per Seat.golf4.audi me goma tmira 225.45.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim