Fellne dhe Goma R16/205/55

Shitet nga: Dritoni 05 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   270 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma shume kualitative.
Fellnet me goma jane te ardhura nga Zvicrra dhe nuk jane te perdorura ne Kosove.

Per kualitetin e fellneve dhe gomave garantoj pasi ne Zvicerr jane perdorur nga familjari.

Cimi 270 euro (4 x fellne 16 dhe 4 goma 205/55)
Per me shume info ose foto me shkruani ne email: opel.cors.a.ks@gmail.com
044 27 68 52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim