Fellne me goma nr15

Shitet nga: xxxxx 27 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma.dy goma jon 195\60\15, dy jon 185\65\15
Mund te shiten veq fellnet veq gomat
Te interesuarit te lajmrohen ne 049-244-042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim