Fellne me goma te reja te dimrit per golf 4

Shitet nga: berat 31 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   300 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te reja te dimrit per golf 4 te posa ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim