Fellne me goma

Shitet nga: valdet 14 Pri 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellge me goma continental 7mm profil jan te deponuar ne garazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim