Fellne per Gollf 4 Pacifik R17

Shitet nga: osmon 18 Tet 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet per gollf 4 R17 pacifik me dy pare goma fellnet gjinden n komun t kamenices ne fshatin koretin qmimi sipas marrveshjes per fellna garantoj 100% nuk jon t shtremta e as t grrithta me ni fjal si te reja me fellna vin gomat te veres edhe te dimrit per ma shum informata na kontaktoni ne keta numra telefoni 044/656/937dhe 37745869043 viber.fellnet me goma t dimrit shiten 250 euro gumat veq 1 vit te vozitura n Kosov qmimi i pa diskutushemm 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim