Fellne per Renault & Peugeot

Shitet nga: Fisnik 25 Maj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 16 zoll pa guma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim