Fellne per bmw 1-she 3-she 5she -05

Shitet nga: Fellga 21 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE BMW

1-SHE 3-SHE 5SHE

MADHESIA 17 COLL

ME GOMA TE VERES

VITI GOMAVE 2011

ME GARANCION NUK DRIDHIN

JON NE GJENDJE TE MIR MUND TI PROVONI ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim