Fellne

Shitet nga: Besir Krasniqi 05 Dhj 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per fellne jan te mira te ardhura nga zvicerra jan te mira dhe te ruajtura shum te pasterta te shtremta sjan .
Per golf 4 , pasat ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim