Fellnet me goma 15tshe

Shitet nga: berat 19 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 me goma te veres 185.55.15 gomat jan te mira me firm continenntal 4 copat jan te njejta me firm me numer per mashum kontakto ne mobil 044-783-881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim