Felme Bmw

Shitet nga: Benyy 30 Mar 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Felgat Per Bmw Me 5 Frima me goma Michelin 215 /45 / 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim