Felne alumini 17 coll

Shitet nga: Burimi 20 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alomini per BMW 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim