Felne i letnje gume 235/45/17"

Shitet nga: Dragan 19 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Prodajem extra felne i letnje gume 235/45/17". Felne i gume su skinute sa Audi A4 i donešene iz CH. Može i poziv na viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim