GOMA PER BICIKLET

Shitet nga: Qlirim 21 Jan 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane ne gjendje te rregullt, shiten se bashku me bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim