GOMA

Shitet nga: asllan 18 Shk 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat M+S te reja gati se ni dimer veq te perdoruna me bandash jan te mercedesit komplet jan te mira shum me ballansim me tonat i kan qysh jan kon ne c class
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim