Goma 14 coll m+s

Shitet nga: Zymeri 16 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 14 coll michelin m+s me 5 vrime, te sapo ardhura nga zvicra, jan shum pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim