Goma 185-55-15

Shitet nga: armend 08 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 185-55-15 jan mesatarisht te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim