Goma 19

Shitet nga: Alban 01 Dhj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
40/245/19 M+S Hankook
Jan 2 copa siq po shin ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim