Goma 235-60-16 m/s

Shitet nga: Lata 08 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 235/60/16 m/s ne gjendje te mir shif fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim