Goma Verore per BMW X3

Shitet nga: Arber 20 Pri 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma fantastike Verore sapo te ardhura nga Zvicra me profile te Shkelqyeshme
PIRELLI : 235/50/18. SCORPION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim