Goma dhe fellna te golf 3

Shitet nga: Burim 15 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna 185.65.14 Gomat jane te reja jane vetem 2 muaj te perdorura te veres jane.
Keto fellna jane te golf 3 ,mirpo i bojn edhe golf 2,opelit.Shume jane te mira dhe te rujshme nuk jane te shtrembeta dhe nuk dridhin aspak.Jane te ardhuara vitin e kaluar nga Zvicrra.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim