Goma me fellne 16qe

Shitet nga: Orhan 21 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

333 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon t ardhura nga cha. Jon t mira shum per vetura citroen seat etj me 5vrima . T interesuarit lajmroni Super qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim