Goma me fellne17 qe

Shitet nga: Orhan 25 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
T ardhura nga cha jan shum t mira qysh shihen n foto kan super qmim me 4 shtrafa 17qe ... Jo ndrrim vetem blers serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim