Goma per Suzuki

Shitet nga: Granit Berisha 08 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me fellge per Vetura Suzuki, gjendja e gomave eshte shume e mire. Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim