Goma per gjip

Shitet nga: avni hoti 13 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma per gjip jan shum te mira gomat jan me bandash jan nr,15 215 gomat jan me c mos thirrni per ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim