Goma te Golf 5 255/55/r16

Shitet nga: albert 08 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat per golf 5 te perdorura te veres 16
kontaktoni edhe ne viber +37744631348
gomat komplet 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim