Goma te veres Ndrim me 15 she

Shitet nga: Fellga 26 Gsh 02:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   40 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 205-55-16 ne gjendje shum te mir te ardhura nga ch qmimi 4 cop 40 euro dmth 10 euro copa ndrim me 14 she ose 15 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim