Goma te veres

Shitet nga: fadil 30 Pri 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim