Goma

Shitet nga: A.hoti 25 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 16komplet me bandash150e edhe ni par 15vetem gomat qmimi 100e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim