Guma me fellge dunllop 15/195/55 7mm profil g..

Shitet nga: valdet 10 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan ruajtur ne podrum dhe nuk jan te pordorura shum jan perdorur ne zvicerr tash jan sjellur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim