Kam ne shitje 2goma

Shitet nga: Arbnor 20 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kam ne shitje dy goma per ver SAVA'15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim