Shes Goma 205-55 r16 Pirelli M+S

Shitet nga: Sejdi Rrudhani 11 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat janë te sapoardhura nga Zvicra, ne gjendje perfekte. Gomat shiten pa fellne. Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim