Shes Goma me Bandash 175/70/13 M+S

Shitet nga: Bekim 25 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma me bandash 175/70/13 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim