Shes dy pal goma 195 65 15

Shitet nga: Naser 14 Jan 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 19565 15 te markes Debica me Fellne original per Audi po edhe indaj veq fellnet veq Gomat
Shes Goma 195 65 15 te markes Michelin me felga te thjeshta qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim