Shiten Guma me Bandash 175/70/3 M+S

Shitet nga: Bekim 17 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma me Bandash 175/70/13 M+S vetem vjet ikam perdor ne Opel Cors B ikam perdor....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim