Shiten gomat e ardhura nga ch

Shitet nga: Goma 16 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e ardhura nga ch ne gjendje te mir gamat jan 215 -40-17 si dhe 205-55-16 qmime te arsyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim