U SHITEN FLM MERRJEP

Shitet nga: Bleon 16 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felnet per golf 4 polo. GAMAPARTS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim