U SHITENN

Shitet nga: Auto Noki 27 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 18 ME GOMA NE GJENDJE TE MIR

KAN QEN TE VENDOSUR NE BMW E46

SHIH FOTOT PER ME SHUM CONTACT:

NDRRIM I MUNDSHEM ME FELLNE TJERA

044-391-642
/
NOKI
//
AUTOTag:
14 15 16 17 18 19 20

320 330 325 318 316 520 525 530
Bmw x3 x5 vw opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim