U shiten Fellne me goma 18" per BMW

Shitet nga: bmw 18 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Bmw 530,525,520,e60 Bmw 318,320,323,325,328
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim