VOLLAN PER - OPEL CORSA COMBO 92-98

Shitet nga: NOKI 12 Krr 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VOLLAN PER OPEL CORSA COMBO ETJ...

QMIMI 25 EURO


CONTACT:

// 044 - - 391 -- 642

NOKI

TAG
: CORSA COMBO FELLNE GOMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim