bandash per mercedes 2005

Shitet nga: amir 23 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandasht me goma dhe kapak me shej te mercedesit ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim