fellne 15

Shitet nga: sahit 14 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim