fellne 16

Shitet nga: metti 16 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me goma dimri per golf 4 Borbet ose ndrrohem me fellne mat mira shtoi €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim