goma per dime 185-60-16

Shitet nga: irfan 01 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te dimrit 185-60-16

te perdorura por ja vlen ti bartim qmimi i volitshem 4 cop 50 ero te interesuarit mund te thirrin ne numrin e tel qe kemi ne shpallje dhe mut te vin ti shohin. flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim