shes dy gum per gjip ne gjendje te mir

Shitet nga: Guma 17 Jan 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   289 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy guma per gjipa ne gjendje te mir per ma shum lajm ne tel 044317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim