shiten gomat dhe bandazhet

Shitet nga: zen 08 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet e aluminit 14 per pezho cmimi 15€/copa. fellnet e zeza 13 per golf 2 edhe ttjera vetura, cmimi 25€/copa. sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim