ushiten flm merr JEP

Shitet nga: guma 18 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   70 EUR

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES GOMAT 195-70-15C M-S 1 MUJ TE PERDORME SHUM TE MIRA lajm ne tel 044317654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim